Art's touch
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


This forum is about art. If you are interested in something like this, you should register.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]

Go down 
3 posters
AuthorMessage
French Artist
Admin
French Artist


Female
Number of posts : 352
Age : 30
Registration date : 2009-01-20

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 11:22 am

Surprinzator, Jaqueline intra in cafenea imbracata cu o fusta mulata, neagra, cu o camasa alba, frumos ornata cu nasturi negrii si incaltata cu cizme negre pana la genunchi.
Back to top Go down
https://lifemart.forumotion.com
Tyler
Beginner Artist
Beginner Artist
Tyler


Male
Number of posts : 153
Age : 30
Registration date : 2009-01-21

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 9:58 am

Tyler intra cu pasi apasati in cafenea, privind cu curiozitate in jur, pe sub marginea glugii largi pe care o purta.
Avea hanoracul negru incheiat pana la gat, nelasand sa se vada absolut nimic. Gluga creea umbre neplacute pe fata sa, insa privirea copilaroasa il facea sa fie deloc inspaimantator.
Isi privii adidasii verzi plini de noroi, si se aseza pe primul scaun liber pe care il vazu.
Back to top Go down
Angelscolor
NewBorn Artist
NewBorn  Artist
Angelscolor


Number of posts : 29
Location : I am here, in my mind
Humor : hip, state of vegetation, nimci interesting so shut up
Registration date : 2009-01-23

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 11:14 am

Calyope era in cafenea savurand o cafea tare, fara zahar
"Pe naiba! Nici nu pot simti gustul cafelei!" injura in mintea sa, era atat de obosita incat si papilele gustative ii erau amortite
Back to top Go down
Tyler
Beginner Artist
Beginner Artist
Tyler


Male
Number of posts : 153
Age : 30
Registration date : 2009-01-21

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 11:22 am

Tyler se aseza turceste, cu picioarele pline de noroi murdarind scaunul imaculat, insa nu ii pasa.
Isi lasa capul pe spate, inchizand ochii, ramanand asa chiar si cand chelnerul veni sa il intrebe daca dorea ceva.
Pur si simplu se gandea la toate problemele pe care trebuia sa le infrunte din nou in acea zi... Din nou si din nou, ca o roata de moara in care esti prins pana cand ti se rup toate oasele.
Back to top Go down
Angelscolor
NewBorn Artist
NewBorn  Artist
Angelscolor


Number of posts : 29
Location : I am here, in my mind
Humor : hip, state of vegetation, nimci interesting so shut up
Registration date : 2009-01-23

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 11:29 am

Fata inchise ochii si se uita pe fereastra, ploua
"Minunat" injura in mintea sa, inchise dosarul satula de aceleasi lucruri, iar si iar, obosise deja
Back to top Go down
Tyler
Beginner Artist
Beginner Artist
Tyler


Male
Number of posts : 153
Age : 30
Registration date : 2009-01-21

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 11:37 am

Baiatul deschise ochii, scotandu-si mp3-ul din buzunar.
O evadare... Pentru el, muzica era ca o scapare spre un loc al sau... Departe de aceeasi monotonie zilnica, de acel sir infinit de neplaceri...
Back to top Go down
Angelscolor
NewBorn Artist
NewBorn  Artist
Angelscolor


Number of posts : 29
Location : I am here, in my mind
Humor : hip, state of vegetation, nimci interesting so shut up
Registration date : 2009-01-23

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 11:47 am

-Alo?
"Da, atat de tipic situatiei mele, suna telefonul aducand vesti idioate, minunat!"
-Asa si? Aha, daca nu-i convine sa isi ia fustita de dominisoara si sa se care! fata inchise telefonul si il baga in buzunar, insa nu inainte de al da pe silentios
Back to top Go down
Tyler
Beginner Artist
Beginner Artist
Tyler


Male
Number of posts : 153
Age : 30
Registration date : 2009-01-21

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 12:11 pm

Tyler isi plimba degetul prin cafeaua fierbinte din fata lui, ignorand durerea provocata de lichidul fierbinte.
Isi puse castile in urechi, inchizand ochii.
Back to top Go down
Angelscolor
NewBorn Artist
NewBorn  Artist
Angelscolor


Number of posts : 29
Location : I am here, in my mind
Humor : hip, state of vegetation, nimci interesting so shut up
Registration date : 2009-01-23

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 2:08 am

Lua o suvita din parul sau incepand sa se joace cu ea, orivea pe geam
"Ploua si ....ploua"
Back to top Go down
Tyler
Beginner Artist
Beginner Artist
Tyler


Male
Number of posts : 153
Age : 30
Registration date : 2009-01-21

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 2:17 am

Tyler isi deschise ochii, privind direct inainte.
Privirea ii cazu asupra fetei de la masa din fata sa, o bruneta destul de inalta, cu pielea foarte alba.
O privi mai multe minute, coborandu-si capoi barbia in pirpt temandu-se ca ea i-ar fi putut simtii interesul.
Back to top Go down
French Artist
Admin
French Artist


Female
Number of posts : 352
Age : 30
Registration date : 2009-01-20

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 2:36 am

Jaqueline se aseza comod pe unul din scaunele negre si inalte din fata barului, comandand un Bloody Mary.
Back to top Go down
https://lifemart.forumotion.com
Tyler
Beginner Artist
Beginner Artist
Tyler


Male
Number of posts : 153
Age : 30
Registration date : 2009-01-21

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 8:48 am

Tyler isi muta privirea.
Back to top Go down
French Artist
Admin
French Artist


Female
Number of posts : 352
Age : 30
Registration date : 2009-01-20

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 8:58 am

Savura incet, inghititura cu inghititura, bautura facuta din votca si suc de portocale.
Se intoarse pe scaun, cu fata spre iesirea cafenelei, uitandu-se atenta la geamurile mari si inchise la culoare.
Back to top Go down
https://lifemart.forumotion.com
Angelscolor
NewBorn Artist
NewBorn  Artist
Angelscolor


Number of posts : 29
Location : I am here, in my mind
Humor : hip, state of vegetation, nimci interesting so shut up
Registration date : 2009-01-23

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 11:13 am

Calyope ofta luand ultima gura de cafea
"Mda, deja a devenit o dependenta"
Back to top Go down
Tyler
Beginner Artist
Beginner Artist
Tyler


Male
Number of posts : 153
Age : 30
Registration date : 2009-01-21

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 10:37 am

Tyler se uita cateva clipe la cei din jurul sau.
"Parca fiecare ar fi intr-o realitate proprie."
Back to top Go down
French Artist
Admin
French Artist


Female
Number of posts : 352
Age : 30
Registration date : 2009-01-20

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 10:45 am

Jaqueline nu se putu abtine si isi trasa pe inecheietura mainii stangi niste linii subtiri cu pixul.
".....Sec..."
Back to top Go down
https://lifemart.forumotion.com
Tyler
Beginner Artist
Beginner Artist
Tyler


Male
Number of posts : 153
Age : 30
Registration date : 2009-01-21

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 2:58 am

Jeannot se ridica de la masa ducandu-se spre bar.
Isi lua un scaun, comandand o bere bruna.
"Si e totusi dimineata."
Isi zise el amuzat.
Back to top Go down
French Artist
Admin
French Artist


Female
Number of posts : 352
Age : 30
Registration date : 2009-01-20

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 9:30 am

Jaqueline se aseza pe scaun mai comod, totusi stand intr-o pozitie destul de rigida.
" Ce haine tampite poarta femeile"
Back to top Go down
https://lifemart.forumotion.com
Angelscolor
NewBorn Artist
NewBorn  Artist
Angelscolor


Number of posts : 29
Location : I am here, in my mind
Humor : hip, state of vegetation, nimci interesting so shut up
Registration date : 2009-01-23

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 10:05 am

Calyope ofta si plati cafeaua ridicandu-se sa plece
"Inca ploua"
Back to top Go down
Tyler
Beginner Artist
Beginner Artist
Tyler


Male
Number of posts : 153
Age : 30
Registration date : 2009-01-21

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 5:00 am

off: noi postam aicea fiecare pentru el sau ce?
on:
Tyler isi lua paharul de bere privind lichidul negru... Negru...
Back to top Go down
French Artist
Admin
French Artist


Female
Number of posts : 352
Age : 30
Registration date : 2009-01-20

Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 9:10 am

Jaqueline isi invarti privirea trecand in revista toate fetele persoanelor prezente in acel bar.
Back to top Go down
https://lifemart.forumotion.com
Sponsored content





Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Empty
PostSubject: Re: Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]   Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ] Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cafeaua de dimineata [ numai Angelscolor si Tyler pot posta aici ]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Just me and myself... [* poate posta aici doar French Artist *]
» In sfarsit dau si eu pe aici

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Art's touch :: Artist's alley :: Cafee-
Jump to: